Пакети з дегазаційним клапаном для продажу кави на вагу

Для фасування кавових зерен та меленої кави на підприємствах використовуються пакети з дегазаційним клапаном. Саме цей елемент є показником оригінальності та свіжості продукту, збереження всіх його смакових якостей.

Щоб купити якісні пакети з дегазаційним клапаном для кави варто завітати на сайт компанії «ТЕРА ПЛАСТ»: https://teraplast.com.ua/ua/p1355775305-gasset-paket-tsentralnym.html. Таким чином можна придбати товар відмінної якості за доступною вартістю. Асортимент розмірів дозволяє підібрати варіант на будь-який смак. Вони зручні у використанні та ідеально захищають продукцію від зовнішніх чинників.

Пакети з дегазаційним клапаном: їх роль

Содержание

Після обжарювання кавових зерен їх фасують у герметичні пакети. Але через особливості продукту виділяти вуглекислий газ після обсмажування, існує необхідність у використанні пакетів з дегазаційним клапаном. Без нього свіжа кава розірве пакування, оскільки всередині створюється надлишковий тиск. Завдяки цьому елементу газ з упаковки виходить вільно. Клапан працює в односторонньому порядку та не впускає до упаковки повітря задля збереження смакових властивостей кави та її аромату.

Візуально на пакуванні з продукцією можна помітити маленькі отвори з твердою основою з середини пакета. Вони свідчать про те, що кава свіжа та повністю розкриває свій смак у процесі споживання.

Чому варто купити пакети з дегазаційним клапаном

Завдяки особливості пристосування каву можна фасувати відразу після обсмажування. Купити пакети з дегазаційним клапаном варто підприємцям, які цінують своїх клієнтів та підтримують власну репутацію. Використовуючи їх, відбувається природна дегазація кавових зерен або меленого продукту.

Завдяки такому пакуванню термін придатності продукції продовжується без втрати смакових властивостей та її аромату. Пакети мають естетичний вигляд, відмінно тримають форму та забезпечують максимальну герметизацію.

Це першокласні пакувальні вироби, які відповідають специфіці зберігання кави. Можна зупинити свій вибір на пакеті з центральним швом та бічними фальцами, які сприяють формуванню квадратного дна. Такий пакет буде відмінно тримати форму, завдяки чому  його можна встановити на вітрині. Порівнюючи пакування зі скляним воно є досить економічним, а придбання тари гуртом дозволить заощадити.

ПОЛЕЗНО:  Основные плюсы использовать Adobe Photoshop для редактирования фотографий